CTP kompozit ürünler,metale göre avantajları ile Türkiye genelinde yeni bir ürün olup çeşitli sanayi dallarında uzun vadeli projelerde vazgecilmez lerde yerini almışdır .Çevre bakanlığı nın desdeklediği tüm endüstriyel ve evsel arıtma sistemleri yapımında ctp kompozit ürünler kullanılmaya başlanmıştır.

Emsi Kompozit

CTP KOMPOZİT Y KÖŞEBENT

y köşebentCTP KOMPOZİT KÖŞEBENT

Ctp kompozit profiller tüm standart şekillerde yapısal projeler için üretilmektedir.Ürünlerde Vinylester veya Polyester tip reçine tercih edilebilir. Yüksek mukavemet,kimyasal dayanım,termal ve elektriksel yalıtkanlık gibi üstün özellikleri sayesinde pek çok konstrüksiyon uygulamalarında geleneksel yapı elemanlarına alternatif olmaktadır.Yapı profilleri soğutma kuleleri,iskeleler,platformlar ve benzeri bir çok alanda tekrar bakım gerektirmeksizin uzun yıllar kullanılmaktadır.

CTP Profiller metalde kullanılan terimlerin CTP ' ye uyarlanması biçimidir. Ülkemizde arıtma sistemi yapımında CTP profiller şartnameye konulmuştur.Kanal yapımında Beton uygulaması yapmadan Y köşebent kullanılmamaktadır.

 

 

 

CTP BETON TİPİ IZGARA KÖŞEBENTİ


Betona gömme ızgara köşebentleri Vinylester reçine den gri beton renginde ve sarı renkte üretilmektedir.Beton yapılarda üzerine ızgara uygulanacak açıklıklar için beton dökülmeden önce yerleştirilerek köşebentin sağlıklı olarak ankrajlanmasını sağlamaktadır.Bu köşebentler korozyona dayanıklı güçlü ve ızgaranın düzgün oturumunu sağlayıcı rijit bir yapı oluşturmaktadır.6 mt standart boyda olup isteğe göre kesilebilir.

MONTAJ REHBERİ

  • Kanal kalıbının iki kenarına köebentleri tutturmak için çıtalar çakın. Kalıp kenarındaki çıtalara Y- köşebenti cam çivisi yada ince başsız çivi ile tutturun.Kalıp çevresinin betonunu dökün,vibrasyonla yerleştirin,kurumaya bırakın.Kalıbı ve çıtaları sökün köşebentler üzerine CTP ızgara veya yağmur ısgarası konulacak duruma gelmiştir.

 


ÜRÜN LİSTEMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

 

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ

ızgaraaCTP DÖKÜM IZGARALAR

Ctp Molded ızgaralar kare ve dikdörtgen gözenekli tek parça halinde üretilirler.Ctp ızgaralar yağlı,ıslak ve buzlanmış zeminde mükemmel bir çekiş gücü; sunuyor ve bu özelliği kimyasal, endüstriyel ve denizcilik endüstrisi için kullanımı ideal hale getiriyor.


 

 

KOCAELİ

 

Emsiteknik